Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Извикал хан Кубрат най-големия си син. - Слушай сега, синко, я вземи от оня куп сега една съчка и я счупи. Взел я той, и с лекота я натрошил на няколко места даже. - А сега, вземи 3-4 клонки и се опитай да ги счупиш наведнъж. Хваща нашия, понапънал мишци, но успял да ги строши. - А сега, сине, пробвай да счупиш наведнъж всичките 20-тина клона от купчината... Вдигнал ги нашият човек, напъвал, напъвал, пот му избила от челото, но накрая успял да ги скърши на коляното си. - Еееей да ти се не види, абе тебе човек на нищо не може да те научи бе!!!
Разни 1,837 прегледа
Следващ →

Още вицове

Коментатор: - Нашият национален продължава, както и преди, да си играе своята игра....Да..А все пак трябваше да играе футбол... Двама приятели доскоро се били женили, седят си в кварталното кръчме, пийват биричка и правят мохабет: - Аз със жена ми до сватбата не бях спал. А ти? - Хм.. Кви въпроси ми задаваш! Помня ли? Как се казваше жена ти?? Съпругата: - Следобяд големият часовник падна от стената. Да беше малко по-рано, щеше да разбие главата на мама. Съпругът: - Край! Ще го изхвърля. Винаги закъснява! Тъщата към зет: — Скъпи зетко, имам две новини за теб: една лоша и една добра. Зетят: — Виждам, че си жива и здрава, кажи сега хубавата новина. Върви един програмист и гледа - жаба. Взима я, а тя му проговаря: - Виж какво, аз не съм обикновена жаба, а принцеса. Целуни ме и ще се превърна в принцеса! Програмиста я слага в джоба си и си продължава по пътя. След малко жабата пак: - Целуни ме и ще стана принцеса! - Абе за какво ми е на мен принцеса? Виж, говоряща жаба - ей това ме кефи!