Уговарят перспективен футболист да премине в друг тим:
- Слави, при нас ти ще ходиш на работа само за да си взимаш заплатата!
- Да ходя?! Нима няма да имам кола?
ЧБМ на всички!Добре дошла е, щом не ни забрави
и мартеничките за нас направи.
С усмивка ведра днес я поздравявам.
за "патерицата" се извинявам.Е бабче, ти нали ме знаеш
не се обиждай, че те обвинявах,
а сам да те посрещна аз пропуснах.
Почерпката за тебе си остава.Пък ти ще ни дариш с приятно време
да можем на разходка да поемем.
Да си дариме мартенички свежи.
да разцъфтят в сърцата ни надежди.