Бащата на Иванчо влиза в стаята и гледа сина си да клати баба си и учуден го пита:
- Абе сине, ти нормален ли си бе, що чу**ш майка ми?
А Иванчо поглежда баща си и казва:
- А ти защо го правиш с моята, бе ?
- Моя дядо е бил много смел човек. Разправят, че веднъж влязъл в клетка с три лъва.
- Сигурно е направил страшно впечатление, като е излязъл.
- А кой е казал, че излязъл?