Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж подава заявление за развод. Питат го: - Защо? - Жена ми е голяма досада. - Защо? - Как мислите господин съдия, 700 лева на месеца достатъчно ли са за двама? - Предпогам, че да. - И аз така мисля. А жената все ми разправя:"Ходи да работиш, ходи да работиш..."
Семейни 3,019 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из ученическо съчинение: "Обичайте Родината, майката ви." На пейка в градинката две баби си говорят: - Как е твоят? - пита едната. - Бива ли го още? - Ами, за нищо не става вече! - оплаква се другата. - И моят така, освен с уста, друго не може... като я отвори и няма спиране! - Е-е-ех, щастливка... - Щастливка ли?! Знаеш ли колко са скъпи тия еротични телефони? Две блондинки си говорят. Едната казва: - Тези нови противозачатъчни са много ефективни. Вече съм в четвъртия месец. - Муцка, не си ли противоречиш? - Не, муцка. Преди седмица бях в шестия… Един дядо казал на своята баба: - Бабо, иди да ми купиш лукчета че ме боли гърлото! Бабата тръгнала, обаче по пътя попитала един младеж: - Момче, извинявай от къде мога да купя лукчета? Младежа й казал: Ето там - като посочил публичния дом. Бабата тръгва и като стигнала видяла една дълга опашка от хора. Какво да прави и тя се наредила на опашката. Минал един младеж и й вика: - Бабо, и ти ли ма? - Ти не ме гледай че съм стара. Знаеш ли как ги смучкам? - казала бабата. Кой е казал: И утре е ден! Еднодневката Ти си единствената жена в живота ми. Адам Имам железни нерви Робокоп По-добре да дадеш отколкото да получиш. Боксьор До утре-ако аз искам. Господ Много обичам да ходя на училище! Въшката Аз съм човеколюбец! Един канибал.