Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седяли двама пенсионера на една пейка в парка. Единят се оплакал на другия: -Ех, наборе! Едно време, като хапнех едно парченце шоколад и после чуках по цяла нощ. А сега и цяла кутия шоколадови бонбони да изям...нищо не става! Приятелят му го потупал съчувствено: -Така е наборе, шоколада вече не го правят същия..
Семейни 3,380 прегледа
Следващ →

Още вицове