Разговор на улицата през 2024 година:
- Откъде си?
- От Марс...
- А на Земята как попадна?
- Изпуснах си спирката...
( а в България 2024г. метрото ще стига до аерогарата)
Седяли двама пенсионера на една пейка в парка. Единят се оплакал на другия:
-Ех, наборе! Едно време, като хапнех едно парченце шоколад и после чуках по цяла нощ. А сега и цяла кутия шоколадови бонбони да изям...нищо не става!
Приятелят му го потупал съчувствено:
-Така е наборе, шоколада вече не го правят същия..