Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Каубой влиза в бар, на една от масите трима мъж и едно куче играят покер. - Ама и умно куче! - казва каубоя. Един от играчите: - Друг път умно, като има добри карти и маха с опашка.
Разни 1,548 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пиян излиза от кръчмата и гледа на небето странен астономически факт има две луни.<BR>- Ха - казал той на излизащия човек от кръчмата - Виж, брато, на небетоо имаа ддвее лууниии.<BR>- Как ще са ддвее бе, кьорчоо, виж добре, че са трий.<BR>- Абе напил са си кат’ свиня та ддвете ти се гледат кат’ трий...<BR>- Ти си кьорав и не моаш виддиш едната.<BR>- Добре де ай ся ще питаме ей то чиляк дето излиза от кръчмата колко са.<BR>- Ей, брато, кажи на тоя кьорчо че са 3 лууните на небето!<BR>- Абе две са бе на него така му се вижда, кажи му!<BR>- Чкхакайте бе братллеета, пръво ми кажете за кой ред спорите? - Защо на черепа на всеки динозавър има 16-19 сантиметрова подметка!? - Защото чък норис се е подписвал след всяка нова точка! (чък норис-динозаврите ***** - 0) Две змии си пълзят. По едно време едната казала задавено: "Како ма, ние отровни ли сме?" "Не"- отвърнала другата. " Ох, слава Богу, щото си прехапах езика!" Един човек се оплаквал, че винаги когато кара кола пиян катастрофира, а приятелят му пие повече от него и никога не е правил катастрофа. Една вечер те се събрали и първият казал: - Защо когато караш пиян никога не катастрофираш? - Ето сега ще седнем да пием и ще ти обясня. Пили, пили, първият вдигнал един пръст и казал: - Колко пръста виждаш? - Два. - Добре, още ще пием. Пили, пили и първият пак казал: - А сега колко пръста виждаш? - Три. - Стига толкова, хайде в колата. Качили се, тръгнали и първият казал: - Ето три бабички, средната е истинската, заобикалям. След това: - Ето три кофи за боклук, средната е истинската,заобикалям. Сега е твой ред да караш. Качил се другият в колата. След малко: - Ето три моста, средният е истинският, заобикалям... Пиян мъж се качва в таксито. Шофьорът пита: - За къде? - Не е твоя работа!