Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Навечерието на Нова година. Дядо Мраз стои насред къщата си и грозно псува. Снежанка прегорила манджата. Джуджетата - пияни, не щат да работят. Всеки момент трябва да се тръгва да се разнасят подаръци, а торбата стои празнa. Елените осрали целия двор, счупили оградата на обора и избягали. В целия този хаос Дядо Мраз се оправя сам-самичък, с един-единствен помощник - едно малко ангелче. Ангелчето обаче цяла сутрин се мотае, а уж е излязло за малко само да донесе една елха... По едно време вратата се отваря, ангелчето влиза с елхичката на рамо и вeсело пита: - Къде да я сложа тая елха? Оттогава е традиция на върха на новогодишната елха да стои едно малко ангелче...
Тъпизми 5,694 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж с червен нос, целия лъхащ на алкохол отива на лекар: - Докторе, нещо не ми е добре напоследък. Гади ми се често, а понякога и драйфам.. Докторът го преглежда, преслушва, пощипва, почуква и казва: - Нищо особено не мога да намеря..... Сигурно това е от алкохола. - Е сега кво? Да взема да дойда като изтрезнееш ли? - А вие, госпожо, се нуждаете от почивка. - Докторе, погледнете ми езика! - Той също се нуждае от почивка. В офиса цареше такава тишина, че можеше да се чуе как в дебитните карти влиза заплатата ... Потъва кораб. Капитанът се обръща към екипажа: - Господа, кой от вас умее да се моли? Един се обажда: - Аз мога, капитане! - Чудесно значи! Моли се силно, че една спасителна жилетка не достига! - Келнер, сигурен съм, че готвачът на вашия ресторант няма да може да яде това ядене! - Господине, готвачът ни е тук за да готви, а не да кисне по болниците!