Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един мъж имал толкова дълъг език, че като го показвал на преглед при доктора сестра ахнала:"Аааа.."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Сещате ли се за онзи виц: " И принцът....таковата Спящата красавица, свършил, станал от леглото и казал: - А с целувката малко ще се забавим..." Нещо подобно става и с реформата в образованието...
Политически
03.10.2017
3,138 прегледа
Следващ →
Още вицове
Правят на село избори, Вуте казва на Пена: - Отивам в кръчмата да избираме кмет с аверите, като се върна ще те бия, после ще вечеряме и след това може и друго. Пена се зачудила но нищо на казала. Вуте се върнал, а тя го пита: - Е, как мина? - Ами! Изпихме по две ракии, после ги извадихме и на когото беше най-голям, него избрахме. - И кой е сега кмет? - Ами мене ме избраха. Пена се учудила? - Ами Геле? - Е, аз ти казах че първо ще те бия!
Представи си: Вкъщи си сам и кихаш. Изведнъж звъни телефона, отговаряш и някой казва само "Наздраве!" и затваря.
Интересно, колко ли трябва да се плати в нашата страна, за да заемеш длъжност, предназначена за борба с корупцията?
Телефонно обаждане. Палав женски глас: — Ало, полицията? — Да, полицията. — Нали от при вас избяга един сексуален маниак? Уморен глас: — Да, какво искате? — Искам да ви кажа да не се притеснявате, след три дни ще ви го върна!
- Защо художниците винаги слагат подпис на картините си долу вдясно? - За да може да бъде видян от ценителите на живописта и да не окачат картината наопаки.