Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сещате ли се за онзи виц: " И принцът....таковата Спящата красавица, свършил, станал от леглото и казал: - А с целувката малко ще се забавим..." Нещо подобно става и с реформата в образованието...
Политически 3,138 прегледа
Следващ →

Още вицове

Правят на село избори, Вуте казва на Пена: - Отивам в кръчмата да избираме кмет с аверите, като се върна ще те бия, после ще вечеряме и след това може и друго. Пена се зачудила но нищо на казала. Вуте се върнал, а тя го пита: - Е, как мина? - Ами! Изпихме по две ракии, после ги извадихме и на когото беше най-голям, него избрахме. - И кой е сега кмет? - Ами мене ме избраха. Пена се учудила? - Ами Геле? - Е, аз ти казах че първо ще те бия! Представи си: Вкъщи си сам и кихаш. Изведнъж звъни телефона, отговаряш и някой казва само "Наздраве!" и затваря. Интересно, колко ли трябва да се плати в нашата страна, за да заемеш длъжност, предназначена за борба с корупцията? Телефонно обаждане. Палав женски глас: — Ало, полицията? — Да, полицията. — Нали от при вас избяга един сексуален маниак? Уморен глас: — Да, какво искате? — Искам да ви кажа да не се притеснявате, след три дни ще ви го върна! - Защо художниците винаги слагат подпис на картините си долу вдясно? - За да може да бъде видян от ценителите на живописта и да не окачат картината наопаки.