Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Доктор забранява категорично на пациент да пие алкохол. Препоръчва му да пие само мляко. На четвъртия ден болният отсича: - Сега вече разбирам защо кърмачетата плачат...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Гледам нови банери "Лазерно лечение на хъркане". Дано не е същия Лазар, който лекуваше хемороиди
Бисери
03.10.2017
3,060 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чък Норис разделя прането си на три групи: тъмно, светло и окървавено.
Проверявайки съчиненията на тема "Как прекарах ваканцията", учителката постави не обичайните оценки 3,4,5 или 6, а 16+, 18+...
В едно купе пътували лисица, вълк, мечка и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след няколко минути лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей Зайо ако не престанеш ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей! Те наистина са три вагона!!!
- Не се бутай! - Не се бутам! - Стой спокойно и си чакай реда! Диктора: - Слушахте радиопиесата “Снежанка и седемте джуджета”.
Случка от близкото минало. Майка вика детето си да се прибира от улицата: - Славчоо-о-о! Хайде прибирай се вече! - Може ли още малко бе, мамо? - Добре, Славчо, още по едно малко и се прибирай.