Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не сваляй с брадва муха от челото на приятел!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
На празника за Нова година в детската градина: - Дядо Мраз, благодаря за подаръка! - Няма за какво, детенце! - И аз така мисля, но мама държеше да ти благодаря!
Разни
03.10.2017
1,265 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на полов акт две срамни въшки се срещнали някъде из космите. Едната се оплакала: - Уф, тоя моя е голям мискинин - къпе се в месеца веднъж. Писна ми от него!!! - Ами защо не се прехвърлиш при мен - казала другата - моя поне си е чистник...
Влиза не’къв в автобус и вика: - Горе ръцете всички! Това е обир! Един студент се обажда: - Ееее, майка ти да е*а, изкара ми акъла! Помислих, че си контрольора!
Късно през нощта се чука на вратата на сарафин. Сарафинът отваря и го нападат двама. — Какво искате от мен? — Сто килограма злато! — А може ли да ви дам сто и пет? — Може! — Жено, злато мое, ставай, за теб са дошли!
Баба и дядо отиват на ресторант и решават да си поръчат нещо по-засукано. В крайна сметка се спират на пържола с гъби. Ето че им донасят вечерята и жената започва да яде с усмивка, а дядото седи и гледа тъпо. Келнерката го забелязва и отива на тяхната маса да провери какъв е проблема: - Извинете господине, какво има не ви ли харесва яденето? - АААА няма такова нещо, яденето си е добре само изчаквам да свърши за да си взема ченето!
- Труден ли беше изпита по математика? - Не. Преподавателя даде само една задачка:"Номинал на банкнотите по 20 лева. Въпрос: колко банкноти трябват, за да се получи сумата от 100 лева?"