Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На кръстовище Volvo се забива в борчески джип. От джипа излизат трима здравеняци и се приближават към Volvo-то: - Ей, тъпак, видя ли к`во направи! Сега трябва да продаваш колата и апартамента, за да се разплатим за джипарата.... Мъжът от Volvo-то спокойно пита: - Момчета, вие пък какви сте? - Ние сме спортисти?!? - Е щом сте спортисти... - мъжът изважда огромен пистолет - На старта! Готови! Старт!
Борци 3,991 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един зевзек отива при един полицай и го пита: - Г\"син полицай, на един полицай може ли да се каже \"говедо\"? Полицаят ядосан: - Не! Как ще може! - Ами на едно говедо може ли да се каже \"г-н полицай\"? Полицаят се замисля и казва: - Може, разбира се! - В такъв случай довиждане, г-н полицай. Седят си две мутри на бара и по едно време единия вади пакет Marlboro и казва на другия: - Цигара? А тои му отговаря - Да знам. Никога не съм предполагал, че с носталгия ще си спомням катаджиите, които преди ме спираха за превишена скорост на такива места, където днес стоя в задръстване. Двама гробари си говорят: - Еййй, братчед вчера заровихме една с еееей такива големи цици, едвам затворихме ковчега. - А, оня ден докараха една с клитор кат кисела краставица! - Толкова голям? - Не бе, на вкус!!! На един канибал му се родил син. Той започнал да го люлее на терасата. Съседа отгоре го видял и викнал: - Охоо! Ще черпиш! - Няма. Ще си го ям сам.