Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Тате, а царете имат ли мания за величие? - Случва се понякога. - А за кой се мислят тогава? - За народа.
Разни 1,273 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стоян и съпругата му се канят да ходят на ресторант. Стоян се е приготвил и чака, а жена му е още пред огледалото. Той я пита: - Кога ще тръгваме? Кажи ми поне една ориентировъчна дата... Животните решили също да се интегрират. - Какво значи това?-попитало прасето - Ами това е все едно с теб да се обединим и да направим шницел. - казала кокошката - От тебе месото,от мене яйцата. - Но тогава мен трябва да ме заколят - казало прасето. - Е така е, но при интеграцията трябва да има и един заклан! Умрял един, който от време на време пушел трева. Свети Петър го попитал: "Къде искаш да отидеш в Рая или Ада?" Човека попитал "Ами в Рая трева има ли?" "Не тревата е в Ада", отговорил Свети Петър. "Там искам" казал пушачът. Отишъл той в Ада и видял едно поле канабис, а насред полето едно хипи диша лепило. "Дай едно огънче", казал нашият герой, а хипито му отвърнало: "Ееех, ако имаше огънче тука щеше да е РАЯ". Знаете ли как трябва да изглежда идеалният мъж според 74.3% от жените? Ми много просто! Хибрид между банкомат и вибратор. Американеца, руснака и нашето момче решили да отказват алкохола. Напили се и започват! Отива американеца при бармана, слага си крака на бара и казва: - Режи ! а бармана: - Как ще режа бре? - Този крак повече в бар няма да стъпи - и бармана рязъл ! Отива руснака при бармана, слага си ръката на бара и казва : - Режи ! а бармана: - Как ще режа бре? - Тази ръка повече чашка няма да държи - и бармана рязъл ! Отива нашето момче, вади си оная работа, удря я по бара и бармана: - К’во ще режем ли? - К’во ще режеш бе - я духай!