Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама старци си говорят. Единият пита другия: - Колко тежиш? - другият отговаря: - С очила, 83 килограма а без очила, не знам колко, защото не мога да виждам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Ахмед Доган изпратил писмо на дядо Коледа. Дядо Коледа го прочел. Подписал се под писмото. И се самоубил.
Черен хумор
03.10.2017
1,758 прегледа
Следващ →
Още вицове
Скромността е качество на тези, които нямат други качества.
Край язовира се е разположило на пикник семейството на новобогаташ. На другия бряг рибар клечи с въдичка. По едно време новобогаташът се развиква: - Помощ! Помощ! Жена ми се дави! Не мога да плувам! Сто долара на този, който я спаси! Рибарят захвърля такъмите и скача във водата. Измъква жената, прави й изкуствено дишане, връща я към живота. - Какво става със стоте долара? Новобогаташът стои до него притеснен. - Братче, аз така се уплаших, че съм се припознал - това не е жената, а тъщата... - Ама че куцуз! - казва рибарят. - В такъв случай, колко ви дължа?
Врата на псиатричния кабинета се отваря и вътре пропълзява някакъв човек. - Така-а-а, я да видим кой идва при нас - костенурка, змия или гущерче? - Не, докторе, просто имам страх от височините...
Посред нощ в дома на свещеника звъни телефонът: - Ало! Изпратете четири бутилки бира на улица "Хондурас" номер три… - Извинете… - Нали това е кафене "Златната гъска"? - Сеньор, аз съм свещеник… - Но, падре, какво правите по кръчмите толкова до късно?
- Представи си значи, вчера в театъра някой си е тръгнал с моято палто! - Че кой ще ти вземе твоето старо и скъсано палто? - Не знам, аз си тръгнах първи.