Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стои си Манго в подлеза на ЦУМ. Добарал от някъде една вехта цигулка и стърже. Минават си хората, гледат го странно и подминават. Появява се един човечец на средна възраст и се заслушва. Свършва Манго изпълнението, а човека възкликва удивен: - Абе момче, страхотно свириш бе! Ама ти си един Паганини! Манго сбръчкал вежди и погледнал с пренебрежение: - Ти па да не си мноо убав бе?!
Любими Герои 3,252 прегледа
Следващ →

Още вицове

В почивна станция на морето млад мъж се запознал с блондинка. На първата вечер я хванал за ръката. На втората я погалил по лакътя. Изведнъж блондинката се разярила: - Ти кво си мислиш бе, идиот такъв! Аз да не сам дошла тук за 3 месеца. По какво да разберем, че сиренето с плесен се е развалило? В едно купе пътували момиче, момче и борец. Hа момичето му станало топло и помолило момчето да отвори прозореца. Момчето се опитало да го отвори, но ръчката заяждала и той, колкото и да се напрягал, не успял. Тогава борецът му казал: - Виж сега как става тая работа - и ударил с главата си стъклото. Прозорецът се счупил и влязъл по-хладен въздух, а борецът поучително казал, като посочил главата си: - Разбра ли бе. Не са важни мускулите. Тука е важно да има нещо. Вечер, мъж и жена ще правят секс. — Скъпи, изключи лампата, моля. Пречи ми. — Как ти пречи? — Виждам те… Касапин решил да смени професията и станал акушер. Като се родило първото дете в неговите ръце той го сложил на кантара и казал на родителите: - 4 кг... Толкова ли да го оставя?