Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Брат и сестра тийнейджъри от София отишли на гости на баба си от село Тъпчилещово. - Бабо - попитало момичето. - А къде може тука да се ходи нощно време?... прочети още http://adf.ly/q9ogF
Разни 1,252 прегледа
Следващ →

Още вицове

В детската градина все обличаха момченцата като зайчета, а момиченцата като снежинки. И ето сега резултатът - страхливи мъже и ледени жени... Лолита разказа за своята последна първа брачна нощ. Една жена отишла на лекар, защото не й харесвало като прави секс. Влязла в кабинета и видяла няколко човека с бели престилки. Попитала кой е лекарят и единият я попитал с какво да помогне. Като чул оплакването и казал, че най-вероятно е попадала на кофти ебачи и я качил на масата. На нея пак не и харесало и след това опитал следващия и следващия и накрая последният я попитал: - Харесва ли ти? - Не - отговорила жената. - Леле, ти наистина си за лекар. - А вие какви сте? - Ами ние боядисваме болницата... В препълнения автобус: - Извинете, че одеве ви настъпих! - Няма нищо, аз пък се изплюх на гърба ви... Никой не може да бъде наречен щастлив преди последния ден на живота му, защото и след много ласкави усмивки съдбата изведнъж може да покаже своя грозен лик. Падението следва величието и жалката смърт - бляскавия живот.