Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Канибали залавят трима корабокрушенци. Вождът казва: - Всеки от вас да ми каже от къде е. Ако съм чувал това място, ще го оставя жив, ако не - изяждаме го. Пристъпва първият: - Аз съм от САЩ. Най-великата демокрация, най-силната икономика, при нас са Статуята на свободата, Силициевата долина, Холивуд и МакДоналдс... - Въобще не съм ви чувал! В казана! Излиза втория: - Аз съм от Русия. Ние сме най-голямата държава на света. Имаме изключително много природни богатства, това нефт, алуминий, природен газ, въглища... велики писатели - Толстой, Достоевски, Пушкин... - И вас не съм ви чувал! В казана! Напред пристъпва третия човечец:...прочети още http://adf.ly/q9pEb
Разни 1,239 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нане към: Вуте -Вуте,знаеш ли какво животно искам да бъда? Вуте отговаря:какво животно искаш да си? Нане:змия Вуте:защо точно змия? Нане:защото ще вървя и лежа едновременно! Полицията, ФБР и ЦРУ се опитват да покажат на президента колко са добри в залавянето на престъпници. Той измисля изпитание за тях и пуска в гората един заек, който те трябва да търсят. ЦРУ се впуска в действие. Разполага информатори из цялата гора, разпитва всички растителни и минерални свидетели и след две седмици стига до извода, че зайци не съществуват. ФБР влиза в гората. След две седмици без каквито и да било улики те опожаряват цялата гора, избивайки всички вътре, включително и заека, и излизат с публична декларация, че така им се пада. Полицията влиза в гората. След два часа излиза с една осакатена катеричка, която врещи: - Добре, признавам, аз съм заек! Въпрос към радио Ереван: - Защо не може да се направи снежен човек блондинка - пита слушател? И от радиото му отговарят: - Защото не може да се направи куха снежна топка господине!!! Осъдили двама на смърт. Водят ги към ешафода и палачът пита единия: - Какво ти е последното желание? - Ами аз слушам чалга... Искам да ми пуснете едно парче да чуя. - Добре - казва палачът и се обръща към другия осъден - а ти какво искаш? - Искам мен да ме обесите първи. - Тате, имам добра новина за теб! - И каква е новината, сине? - Ненапразно толкова години си плащал застраховка за колата.