Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Канибали залавят трима корабокрушенци. Вождът казва: - Всеки от вас да ми каже от къде е. Ако съм чувал това място, ще го оставя жив, ако не - изяждаме го. Пристъпва първият: - Аз съм от САЩ. Най-великата демокрация, най-силната икономика, при нас са Статуята на свободата, Силициевата долина, Холивуд и МакДоналдс... - Въобще не съм ви чувал! В казана! Излиза втория: - Аз съм от Русия. Ние сме най-голямата държава на света. Имаме изключително много природни богатства, това нефт, алуминий, природен газ, въглища... велики писатели - Толстой, Достоевски, Пушкин... - И вас не съм ви чувал! В казана! Напред пристъпва третия човечец:...прочети още http://adf.ly/q9pEb
Разни 1,240 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мел разказва тъп виц, а Джани: - Не вдигай самочувствието на Къци Вапцаров! Елцин и Клинтън се хванали на бас в коя страна хората пият повече алкохол. Влиза Клинтън в един бар и гледа всички пияни и ги разстрелял. Влиза във втори - пак всички пияни и пак ги изпозастрелял. В трети - пак положението същото. После отишли в Америка. Влизат в един бар, ама никой не бил пиян. Влизат във втори - пак никой. Трети - никой. Елцин много се ядосал, ама решили да влязат в още един. Гледат всички пияни и Елцин щастлив застрелял всички. На другия ден във вестниците пишело: "Терорист разстреля руското посолство в САЩ..." - Докторе, в главата ми има мъничък човек, който постоянно ругае на майка! - Това е лесно поправимо! 1000 долара и нямате проблем! - Докторе, а знаете ли какво ми каза току-що човечето? - Вчера ходих на работа. Хареса ми. Утре отново ще отида... - Скъпа, колко много те обичам! Но ако разбера, че ми изневеряваш... - Не се притеснявай, скъпи, няма да разбереш...