Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Родило се едно черничко бебе... Ма хубавко ,хубавко.. Дядо Господ го гледал ,гледал..радвал му се... и му казал:" толкова си хубавко,ще взема да ти сложа крилца..." Черничкото момченце зарадвано попитало:"Значи ще съм ангелче?" "Не,"-отговорил Дядо Господ-" прилепче"....
Черен хумор 1,515 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американец, французин и бьлгарин си говорят, кой как задоволява жена си. Американецьт бил прьв. -Ами, прибирам се от ранчото, взимам една вана, пия 2 уискита, помачкаме се с Мери половин час, правя 3 тека и на сутринта Мери ми казва, че сьм страшен любовник. Французинът рекъл: -Прибирам се, взимаме с Мишел заедно душ, пия един коняк, един час френска любов, два тека и на сутринта ми казва, че сьм незаменим любовник. А бьлгаринът си мьлчи. -А ти как го правиш?-го попитали. -Аз ли, ами прибирам се от бачкане, пия 2-3 ракии, метам Пена на леглото и я почвам. -Добре де, и колко тека правиш? -Хм ,само един. -И жена ти, какво ти казва на сутринта? -Ами, казва ми „НЕ СПИРАЙ“! Жена се качва в претъпкан трамвай след пазаруване. По едно време време решава да провери дали всички покупки са в торбата. - Да доматите са тук, краставиците също, но къде е проклетата майонеза? - Продължавай да пипаш и майонезата ще излезе! Отговаря й пътникът зад нея. Доста почерпен шофьор се качва в колата си. — По-добре е да се прибереш с автобус – съветва го негов приятел. — Няма да се побере в гаража. Измамата не се счита за измама, ако измамените не са искали да знаят истината. Чапай и Петка живеели в отдалечени градове. Веднъж Петка получил писмо от Чапай. В него пишело: "Как си? Аз съм добре". Тогава Петка изпратил на Чапай колет. Като го отворил Чапай намерил вътре един камък и бележка: "Ето този камък ми падна от сърцето, като разбрах, че си добре".