Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как е разбрала охраната на Министерски съвет за пожара? - По телевизията.
Разни 1,880 прегледа
Следващ →

Още вицове

Женско мнение: Няма грозни мъже - има малко цветя и шампанско! Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. - Помниш ли оня стар будилник, дето все не можеше да ме събуди? - Е? - Днес ме събуди. - Как? - Жена ми ме удари с него по главата. Провели социалогическо проучване в УНСС, СУ и ТУ какво е това "Cyber Sex" - В УНСС като чули въпроса отговорили - Sex каквооооо????? - В СУ и там така - Sex каквооооо????? А в ТУ като ги попитали те се изненадали: - Cyber каквооооооо??????? Мъж пита жена си: - Щом тежа 160 килограма, колко трябва да съм висок? - Ами 3 метра и нещо! - Е видя ли... не съм дебел, а просто нисък!