Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена се прибира с ново кожено палто в къщи. Децата я посрещат на вратата: -Браво мамо, много хубаво палто. Татко ли ти го купи? -Аз ако разчитах на баща ви и вас нямаше да ви има.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как е разбрала охраната на Министерски съвет за пожара? - По телевизията.
Разни
03.10.2017
1,880 прегледа
Следващ →
Още вицове
Женско мнение: Няма грозни мъже - има малко цветя и шампанско!
Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо.
- Помниш ли оня стар будилник, дето все не можеше да ме събуди? - Е? - Днес ме събуди. - Как? - Жена ми ме удари с него по главата.
Провели социалогическо проучване в УНСС, СУ и ТУ какво е това "Cyber Sex" - В УНСС като чули въпроса отговорили - Sex каквооооо????? - В СУ и там така - Sex каквооооо????? А в ТУ като ги попитали те се изненадали: - Cyber каквооооооо???????
Мъж пита жена си: - Щом тежа 160 килограма, колко трябва да съм висок? - Ами 3 метра и нещо! - Е видя ли... не съм дебел, а просто нисък!