Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След дълъг ловен ден, на вечерта старшия авджия вика колега: - Тук ли са всички? - Всички са тук! - Слава Богу! Значи, все пак съм уцелил някакво животно.
Черен хумор 1,435 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надгробна епитафия: "Знаех си, че така ще стане." Двама рибари били на палатка и ловели риба. Тъкмо си обсъждали как им се чукало когато по едно време минала някаква апетитна девойка на водни ски крещейки: - Помооощ! Не мога да плувам! - Малеее...само да ни паднеш- коментирали си рибарите. Не щеш ли, по време на третата обиколка онази взела че се откачила. Рибарите захвърлили въдици, пособия и се втурнали да я вадят. Извади ли нещо там, разтворили краката и здраво ръчкане. След пет минути единия казал: - А бе, не ти ли смърди нещо бе? - Аааааа! Тая е със зимни кънки бе! Шофьор спира при катаджия и започва да му благодари. - Но за какво? - Вчера сте взели книжката на жена ми! Инспекция в затвора. Проверяващият пита един затворник: - За какво си тук? - Защото не ме пускат да изляза. Закон на Мърфи за преписвачите - Четливостта на дадено копие е обратнопропорционална на важността му. - Нещата се влошават под налягане.