Иванчо попитал майка си:
- Мамо, аз как съм се появил на бял свят?
- Намерихме те в краставиците.
- А, малката сестричка как се е появила?
- Нея я намерихме в зелето.
На следващия ден...прочети още http://adf.ly/q9poV
На бай Любо жена му го праща до кварталната бакалия/ в квартал Младост е бакалията/, да купи бира, ракиа, водка, коняк, мастика, мента, бърбън...и КИСЕЛО МЛЯКО.
В момента на плащането се сеща за млякото и пита магазинерката:
- Имате ли кисело мляко "ДАНОН"?
/Магазинерката отговаря/
- Фамилия?
/бай Любо отговаря/
- Колев!!!!