Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На цигарените кутии пише "Предизвикват болести", на бутилките с алкохол - "Вредят на здравето". Защо на жените не пише "Край на нервната система"?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Разликата между мъжката и женската логика? - Мъжката е правилната, а женската - интересната.
Разни
03.10.2017
1,559 прегледа
Следващ →
Още вицове
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно. Дейв Тайсън Джентри
Вчера си карах по магистрала Тракия... Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки... За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си. Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка... Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми. Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а. Фаса в устата успях да задържа с последни усилия... О, как мразя жени зад волана!
Един мъж трябва да е два пъти по-умен от която и да е жена за да свърши една работа толкова добре колкото нея. За щастие това НИКАК не е трудно....
Един каруцар си пътувал с каруцата, и по едно време магарето запецнало. Че бой, че молби - не тръгва и това е! - Хайде бе, марко, тръгвай бе! Марко не ще. - Хайде моля те! Ще ти дам седмица да си почиваш! Марко пак не ще. - Слушай, ще ти дам още храна! Магарето най-накрая казало: - Не ти ща храната! - А стига бе! - шашнал се пътника - За първи път виждам магаре да говори! - Ега ти работата! - шашнала се и каруцата.
ЪЪ аз не съм толкова тъпа колкото ви изглеждам!!! /реплика от учителка/