Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Между приятели: - Помагаш ли на жена си в домакинската работа? - Абе, като се оженихме категорично й заявих, че за нищо на света няма да мия чинии, но после се споразумяхме да си поделим работата. - И как я поделихте? - Ами, аз мия чиниите, а тя ги чака да изсъхнат...
Семейни 3,043 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Когато фактите говорят и боговете мълчат, в това число и критикарите-журналисти." Футболен коментатор Маршрутката - единствения вид обществен транспорт, където има места за пушачи и непушачи. При това шофьора, който заема единственото място за пушачи, съвестно отваря прозореца и се прави, че димът идва натам. Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска. В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал: — Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш. — Ами явно за мен и тук е студено. Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли. Слезли долу при Дявола: — Какво ми водиш? — Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко. Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза – пак му е хладно. Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери. — Пак ли ти е хладно? — Не мога да се стопля, пак ми е студено! – рекъл той. Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада. Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола: — Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро. — А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него. — Нищо, нищо, отвори за всеки случай. Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек: — Затваряйте врататааа! Духа!!! Животът е като да караш велосипед - за да запазиш равновесие, трябва непрестанно да се движиш. ИЗ ПИСМА ДО ЕДИН ЖЕНСКИ ВЕСТНИК "Той много тежко го преживяваше и което е най-лошо - разочарова се от момичетата. Започна да гледа на тях като на противоположен пол." "Сутринта той си замина, а аз останах сама в разхвърляното легло - гола и разтревожена." Стела, 14 г. "Аз бях изнасилена цялата и навсякъде. Но това е минало. Сега се интересувам от други работи." "Аз не умея да се целувам и в това е моята беда. А всъщност нищо ми няма, даже съм красива. Харесвам се на момчетата, но щом разберат, че не мога да се целувам, тебягат от мен и казват, че съм задръстена." "Когато харесам някое момиче, аз мога да я любя от 10 до 14 пъти на нощ. Не всички момичета обаче издържат на моята страст."