Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Искате да се скарате с вашата половинка? Изпратете sms с текст от рода на:"Обичам те!" А малко по-късно, още един с текст: "Извинете, объркал(а) съм номера"
Разни 1,556 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада монахиня се изповядва в манастира. Игуменката я пита: - Пиеш ли алкохол, сестро? - Не, разбира се - че как може така? - А пушиш ли, сестро? - Ама как може човек да пуши… - А с мъже спиш ли? - Не, разбира се, че то как може да заспи с тях човек? Не се страхувайте от умни жени… Когато се влюбват, мозъците им се изключват! Да не вкараш един гол на Айдук Ула за 209 минута игра... БЕЗЦЕННО Да се оправдаваш със съдията след всяка загуба... БЕЗЦЕННО Да се оправдаваш, че си продал титлата... БЕЗЦЕННО Да паднеш от Бешикташ 2:0, а в същото време да злобееш за загубата на Левски от Барселона 5:0 и да те е яд че Левски е в лигата... БЕЗЦЕННО Има загуби, които се обясняват със малкия потенциал и слабата игра на отбора... ЗА ВСИЧКИ ДРУГИ ЗАГУБИ ИМА... ФЕНОВЕ НА ЦСКА ....на всяка свиня й идва коледата. Зимна вечер, две котета - братя си седят в хамбара, дебнат мишки и по-голямото разправя истории за мацки. Колко оправил, как ги оправил, как те се радвали и т. н. Наближило полунощ и по-голямото казало - Брато, дай да се качим на покрива при мацките и ще поебем. Качили се на покрива - но там студ на кутийки, духа вятър - няма никакви мацки. Голямото стои, оглежда се и чака търпеливо, малко трепери и зъзне. По едно време малкото казало: - Бате, аз ще поеба още малко и ще си ходя.