Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Застреляйте го, че да не се мъчи. - Докторе! Ние сме частна клиника, а не държавна, тук така не може.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Искате да се скарате с вашата половинка? Изпратете sms с текст от рода на:"Обичам те!" А малко по-късно, още един с текст: "Извинете, объркал(а) съм номера"
Разни
03.10.2017
1,556 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада монахиня се изповядва в манастира. Игуменката я пита: - Пиеш ли алкохол, сестро? - Не, разбира се - че как може така? - А пушиш ли, сестро? - Ама как може човек да пуши… - А с мъже спиш ли? - Не, разбира се, че то как може да заспи с тях човек?
Не се страхувайте от умни жени… Когато се влюбват, мозъците им се изключват!
Да не вкараш един гол на Айдук Ула за 209 минута игра... БЕЗЦЕННО Да се оправдаваш със съдията след всяка загуба... БЕЗЦЕННО Да се оправдаваш, че си продал титлата... БЕЗЦЕННО Да паднеш от Бешикташ 2:0, а в същото време да злобееш за загубата на Левски от Барселона 5:0 и да те е яд че Левски е в лигата... БЕЗЦЕННО Има загуби, които се обясняват със малкия потенциал и слабата игра на отбора... ЗА ВСИЧКИ ДРУГИ ЗАГУБИ ИМА... ФЕНОВЕ НА ЦСКА
....на всяка свиня й идва коледата.
Зимна вечер, две котета - братя си седят в хамбара, дебнат мишки и по-голямото разправя истории за мацки. Колко оправил, как ги оправил, как те се радвали и т. н. Наближило полунощ и по-голямото казало - Брато, дай да се качим на покрива при мацките и ще поебем. Качили се на покрива - но там студ на кутийки, духа вятър - няма никакви мацки. Голямото стои, оглежда се и чака търпеливо, малко трепери и зъзне. По едно време малкото казало: - Бате, аз ще поеба още малко и ще си ходя.