Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо към Марийка: - Марийке може ли да те използвам като жена? - Глупак си ти Иванчо, та ние още сме деца... - Глупачка си ти, Марийке - футболната топката падна в женската тоалетна - ще я изнесеш ли ...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо нямаме нито един клиент? - Може би трябва да сменим табелката? - А каква е сега? - "Затворено".
Разни
03.10.2017
1,971 прегледа
Следващ →
Още вицове
Американците направили телефон, който се свързвал с всичко, което поискаш. Отишъл Петър Стоянов в САЩ и Клинтън му го показал. Стоянов изказал съмнение и попитал: - Може ли да се свърже с ада? - Разбира се! - казал Клинтън и набрал номера. Пешо взел да говори, но брояча на парите се въртял страшно бързо и той приключил разговора набързо. Клинтън се усмихнал, и му казал: - Не се безпокоЙ! Подарявам ти го! Дошъл си Пешо в България и право в парламента. Разказал им за телефона и решили да започнат да го произвеждат. За демонстрация, решил пак да се свърже с ада. Набрал номера, но се показала сума само от 10 стотинки. Много учуден, той попитал Клинтън какво става. - Ами много просто! При нас разговора беше междуконтинентален, а в София е градски!
Какво е брюнетка с лош дъх? Блондинка на челна стойка!
Българин влиза в турска дискотека с потник на който пише "Турците имат 3 проблема". Приближава се един турчин и го поразбутва: - Какви проблеми имаме бе? - Това е първият ви проблем - много сте раздразнителни. След малко много турци наобиколили българина. - Какви проблеми имаме бе? - пак същият. - Това ви е вторият проблем, когато не можете да разрешите сами проблемите си винаги се събирате на тълпи. След известно време българинът си тръгнал, а отвън го чакали същите турци и всичките с ножове. - Това ви е третият проблем - на престрелка винаги идвате само с ножове.
- А защо не се виждаш с твоите виртуални приятели в реалния живот? - За да не си губя вярата в човечеството.
Някакви наркомани пътували с кола, всичките много надрусани. Стигат до един светофар, стоят и гледат светлините - червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено... Стоят така половин час, един, два... Най-накрая един бута шофьора: - Айде бе, няма ли да минаваме? - Не мога да се включа бе, много бързо ги сменят!