Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съпруга на пациент към доктора: - Но разбира се, че няма да го карам да се вълнува. Само ще го помоля да си напише завещанието.
Разни 1,564 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, непрекъснато нещо ме безпокои. Даже сега не мога да седя спокойно.. - За начало, станете от термометъра ми, и разкажете ми подред всичко от началото... Семейство извънземни ще установяват контакт със земята. Кацнали на една бензиностанция и мъжът слязъл, да говори с земните жители. Понеже не знаел, как изглеждат помислил колонките за бензин за хора, приближил се и почнал да говори с едната. Естествено колонката не отговаря и след половин час оня се прибира в чинията, и казва: - Ебати, тия земните жители били страшно надути, ма. Жената поглежда през прозорчето, обръща се към него и казва: - Как нема да са надути, бе. И ти да можеше, да си омотаеш оная работа два пъти около тебе и да си я мушнеш в ухото, и с тебе нямаше да може да се говори. Възрастен богаташ се съветва с приятеля си: - Искам да се оженя за едно хубав момиче, обаче тя е на 25, а аз - на 65. Дали шансовете ми ще се увеличат, ако й кажа че съм на 50? - Не, по-добре е да й кажеш, че си на 80. Да целунеш девойка е приключение. Да целунеш съпруга е задължение. Да целунеш тъща е подвиг. Мъж влиза в бара и крещи на бармана: - Една кока! Барманът: - Какво е това кока? Мъжът със снизхождение: - Това е тъмна течност, състояща се от натриев карбонат, екстракт от растението кока и оцветител Е5! Барманът: - Аха, разбрах ви. А да ви дам ли към коката пластмасов цилиндричен прибор за смучене или не?