Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Българин пита циганин: - Ял ли си шпеков салам? - Не, ма бащтами е гледал как ядът!
Семейни 3,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама човекоядци седят край огъня. Единият се обръща към другия: - Никога не съм срещал човек, който да не ми харесва. Свети Валентин - демо-версия на 8-ми март. Facebook наистина стана платен. Всеки ден шефа ми плаща, за да седя в него. Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe!?! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука.... - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен... Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер!?! - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли? Две пенсионерки си говорят. Едната: - Знаеш ли, аз май съм хипнотизатор! Вчера за пореден път се убедих! Само да се кача в трамвая и да погледна някой седящ младеж, той веднага заспива!