Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Duran Duran, Баден Баден, 2 мадами близначки, двойно Уиски, декември 2 заплати. Абе какво да ви доказвам - две е повече от едно!
Бисери 3,312 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ла Скала. Симфоничен концерт. Водещият обявява: - Шостакович- Шеста симфония От една от ложите се чува вик: - Чуваш ли, ма Пено, човекът каза "Шеста симфония"! Докато се туткаше да се преобличаш, изтървахме пет... Преди сватбата: - Внимателно стъпвай с крачетата, че има камъчета,- нежно я предупреждава той придържайки я за лакътя. След сватбата: - Върви внимателно, тук е пълно с камъни. След няколко години семеен живот: - Къде тръгна през камънака, ма! По време на втората световна война на един руски военен кораб засичат че ги приближава торпедо. Капитана вика боцмана при себе си и му казва: - Боцман, приближава ни торпедо и май ще потъваме. Отиди при екипажа да ги подготвиш психически за да няма паника след удара. Боцмана приел заповедтта, слезнал в каюткомпанията и вика на екипажа: - Момчета хайде на бас, че като си го извадя и ударя с него по масата, кораба ще се разцепи на две и ще потъне. Екипажа се развеселил и някой се обадил: - Хе-хе... боцман знаем че ти е голям, ама чак пък толкова ... Хванали се на бас, боцмана си го извадил, ударил по масата, кораба се разцепил на две и потънал. Във водата плува боцмана хванал се за една дъска, по едно време доплувал капитана хванал се и той за дъската и вика на боцмана: - Идиот си боцмане... и шегите ти са идиотски - торпедото не улучи! Надпис в офис: Навярно Вие обичате цигарите така, както аз обичам секса. Но аз не се чукам във Вашия офис, затова и Вие не пушете в моя! Их бин българче Их бин българче унд крефте мутер мен ме е родила, с готини блага гешефте мойта хаймат ми е мила. Их бин българче унд либе мойте долари зелени, и на Вуте да го тресна първа фройде е за мене. Их бин българче, ин фрайер щад насран си аз живея, българското в мен играе, щом файда ме залюлее. Их бин българче унд ваксна в царски дни и Ново време, зон на чалга съм прекрасна, тохтер съм на гадно племе.