Съсед пита приятеля си:
- Абе, жена ти много се е разхубавила напоследък?
- Защо мислиш така?
- Вчера я мернах набързо, отивахте някъде с колата.
- Не бе, объркал си се. Карах булдога на ветеринар.
- Абе как можах точно на теб да побадна бе?На другите жени,
само косите им са светли,а на теб,чак душата ти е руса!
- Какво съм виновна аз бе Гошо?Рехабилитаторът ми обеща само невинно масажче. Колегата ми се закле, че никога не изневерява на жена си.Комшията цял месец ме убеждаваше,
че ме гледа бащински.