Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещат се две мутри: - Брато, ела в нашия голф клуб. Имаме сауна, мацки, къркане.. - Супер! А кога играете? - За какво ни е да играеме?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка пита майка си по телефона: - Мамо, Гошо иска да му наравя яйца на очи,как се прави? - Слагаш малко водичка и масълце в тиганчето,чукваш няколко яйчица и пържиш докато заприличат на очи! - Ясно, а клепачите?
Блондинки
03.10.2017
2,928 прегледа
Следващ →
Още вицове
Весела младежка компания празнува Свети Валентин. Иванчо изтърсва: - Чувал съм,че която жена има малка уста,и п.....а и е малка. Марийка си стяга устните,и през зъби: - Отвращавате ме с вашите измишльотини.
Районът около Чернобилската АЕЦ е привлекателен център за туристи. - Как се различават местните жители от туристите в тъмното? - Местните жители светят. - Какви са новите обращения в района? - Към жителите в радиус под 30 километра - Фон, в радиус под 10 километра - Ваша светлост, в радиус под 3 километра -Ваше сиятелство.
Говорят си две приятелки: - Аз даже нито веднъж не съм му изневерила! - Не вярвам, нито веднъж! - Честно нито веднъж, не ми върви някак си...
Червената шапчица, Ерих Мария Ремарк - Ела при мен - каза вълкът. Червената шапчица наля две чаши коняк и седна на леглото и вдишваха познатия дъх на коняка. В този аромат имаше тъга и умора - тъгата и умората на гаснещата привечер. Конякът беше самият живот. - Свършено е вече - каза тя. - Нямам вече на какво да се надявам повече. Аз нямам бъдеще. Вълкът мълчеше. Той беше съгласен с нея.
Едно дете попитало дядо си: - Дядо имаш ли зъби? Дядото отварнал: - Нямам, момчето ми. - Тогава подръж ми за малко филийката, че да поиграя.