Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Днес Стефан Софиянски обяви, че излиза щастлив от политиката. Не беше ли редно да изчака съда да обяви как ше излезе точно... ------- - Защо е щастлив Софиянски? - Защото на последните избори неговата партия спечели цели 0.74 процента... -------- За всеки случай остава депутат, поне още време ще има имунитет за щастието си
Политически 2,964 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо тази година нямаше допълнително почивни дни за празниците? - Защото народът няма пари, че да празнува толкова. - Сега разбирам защо Министерски съвет и Парламента са в толкова дълга ваканция. ОСКАР УАЙЛДМечтател е този, който може да намери пътя си на лунна светлина, а наказанието му е да вижда изгрева, преди всички отанали. Жител на "Бояна" се оплакал в общината, че съседите отгоре в луксозната кооперация често го наводнявали с шампанско. Влиза борец в аптеката и пита: - Имате ли мляко? - Ама Вие какво? Това е аптека - мляко не продаваме. Борецът свирепо размахал брадва и потрошил всичко в аптеката. Цял ден почиствали и подреждали. На другия ден същия мъж пристига: - Имате ли мляко? - Господине, мляко в аптеките не се продава. Реакцията е същата - всичко е разбито и потрошено. Аптекарката решила да се застрахова и купила мляко. На сутринта същия мъж влиза. Веднага му казват: - Има, има мляко. - Хм! Днес мляко има във всички аптеки. Дай ми един хляб. - Тате, омъжих се! - Не ме интересува, щом се стъмни - вкъщи!