Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старци играят табла в кафенето.Бай Гошо,става да си купува цигари от лавката.За да не забрави кво беше,върви и си повтаря, Мелник,Мелник,Мелник.Стига до средата на шосето,край него профучава кола,разсейва се и продължава.Верея,Верея,Верея. На опашката възниква спор,кой е на ред.Разсейва се. - Какво ще желаете? - Дай една вафла!
Разни 1,579 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо в Люксембург не са запалени много по спорта? - Защото ако топката се засили, е много вероятно да им се наложи да я гонят или във Франция, или в Белгия или в Германия... Излез веднага от стаята, иначе ще ти пиша отсъствие! Учителка в ДТГ - Стара Загора Дядо поп заклещил една млада засукана девойка зад олтара, турил я на олтарната маса, тя забелила бели кълки, той вдигнал расото и го натопорчил, ще я поебава: -Внимавай дядо попе, тесничка съм, много ще се измъчиш, докато го вкараш! -Нека, нека моме, той, дядо ти поп само за мъки е роден! Какво казва Лили Иванова след секс? - Кажи баба "thank you"! След старта на здравната реформа, един личен лекар страшно се изморил от многото пациенти и ги подкарал по бързата процедура: - Докторе, боли ме коляното! - И мене ме боли! Следващия! - Докторе, като се качвам нагоре, ме боли кръста. - Качвай се надолу! Следващия! - Докторе, бременна съм! - Честито, госпожо! - Ама аз съм госпожица! - Много лошо тогава. Следващия! - Докторе, хората не ме забелязват! - Сле-е-едващия, казах! - Докторе, оная ми работа все сочи към обувките ми. - Качи си обувките на гардероба. Следващия! - Докторе, глътнах мишка! Какво да правя? - Глътни и котка! Следващия! В този момент запъхтяна влиза сестрата: - Докторе, симуланта от 8-ма стая умря! - Е, тоя се престара!