Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вдовица нервно обяснява в погребалното бюро: - Казах ви да бъде със син костюм, а вие сте облекли мъжа ми в кафяв!? - Ед - провиква се агентът - размени ако обичаш главите на номер 2 и номер 5...
Черен хумор 1,443 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец си купил спортна кола от една автокъща. Бореца отишъл да я пробва на магистралата, но гръмва двигателя. Бореца отива в автокъштата защото колата била в гаранция и пита продавача: - Шефе каква кола ми продаде на първата права издуха!! Продавача отговара: - Ето ти същият модел кола на наши разноски. Бореца отново отива да я пробва и пак издухва двигателя (така няколко пъти). Връща се в автокъщата и почва да вика на продавача: - Ти за какъв ме имаш за глупак ли тези коли са дефектни!! Продавача отговара: - Не може да се дефектни я ми обясни какво става да разясним проблема... Бореца почва да обяснява нервно: - Излизам на правата отсечка пускам 1-ва, 2-ра, 3-та яко газ 4-та до дупка 5-та, 6-та и вече ве движа яко бърже и като пусна на рали(R) двигателя гръмва!!! Новата "Вигра-Плюс" Действа даже с жена ви. Когато Чък Норис иска да се посмее, той чете Рекордите на Гинес. Камилче пита майка си: - Мамо, защо имаме две гърбици? - За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. - А защо ни е такава дебела шията? - За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. - А защо имаме такива големи копита? - За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. - Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?! - Тате, а на жирафите защо са им дълги шиите? - За да може, сине, по-лесно да стигат до листата на високите дървета. - А защо са високи дърветата? - За да не се налага жирафите да се навеждат.