Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мозъкът на всеки човек - това е компютър. Вярно, че на някои е лампов и на перфокарти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Вдовица нервно обяснява в погребалното бюро: - Казах ви да бъде със син костюм, а вие сте облекли мъжа ми в кафяв!? - Ед - провиква се агентът - размени ако обичаш главите на номер 2 и номер 5...
Черен хумор
03.10.2017
1,443 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец си купил спортна кола от една автокъща. Бореца отишъл да я пробва на магистралата, но гръмва двигателя. Бореца отива в автокъштата защото колата била в гаранция и пита продавача: - Шефе каква кола ми продаде на първата права издуха!! Продавача отговара: - Ето ти същият модел кола на наши разноски. Бореца отново отива да я пробва и пак издухва двигателя (така няколко пъти). Връща се в автокъщата и почва да вика на продавача: - Ти за какъв ме имаш за глупак ли тези коли са дефектни!! Продавача отговара: - Не може да се дефектни я ми обясни какво става да разясним проблема... Бореца почва да обяснява нервно: - Излизам на правата отсечка пускам 1-ва, 2-ра, 3-та яко газ 4-та до дупка 5-та, 6-та и вече ве движа яко бърже и като пусна на рали(R) двигателя гръмва!!!
Новата "Вигра-Плюс" Действа даже с жена ви.
Когато Чък Норис иска да се посмее, той чете Рекордите на Гинес.
Камилче пита майка си: - Мамо, защо имаме две гърбици? - За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. - А защо ни е такава дебела шията? - За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. - А защо имаме такива големи копита? - За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. - Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?!
- Тате, а на жирафите защо са им дълги шиите? - За да може, сине, по-лесно да стигат до листата на високите дървета. - А защо са високи дърветата? - За да не се налага жирафите да се навеждат.