Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В родилния дом новичък татко се диви: - Близначета!!! - Не, едно е - успокоява го медицинската сестра. - И следващия път елате трезвен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Мъж се разхожда в парка,вижда готина мацка и и казва: - Изгубих си телефонния номер...Може ли твоя?
Разни
03.10.2017
1,517 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младоженка говори на бъдещия си съпруг: - А след сватбата ще ти разреша да ме целунеш там, където никой досега не ме е целувал. - И къде е това? - пита женихът. - На Хаваите….
Психологически е бил проблема на футболистите на "Левски". Как да посмеят да бият "БАТЕ Борисов". ------- Бойко Борисов гледа мача и разпалено вика: - Хайде мойте! Хайде "Бате"!
Питат радио Ереван: - Защо американците заедно с бомбите мятат на афганистанците храни и медикаменти? Отговор: - Афганистанският народ е малък, ако не го хранят и лекуват - няма да може да издържи цялата антитерористична операция.
Стар професор чете лекция в икономическия университет: - Робин Худ взимал пари от богатите и ги давал на бедните. С времето неговата група се увеличавала, а самите те почнали да се жалват ,че става все по-трудно взимането и искали повече пари и привилегии за самите себе си. А Робин Худ привикнал към разкошния живот, скъпи дрехи, скъпоценности. Започнал да пие само отлежало вино и да се вози в каляска с наета охрана...Парите, които събирал от богатите почнали да не стигат, наложило се да взимат пари от по-бедните. В началото им взели това, което те самите им дали, а после даже им взели и това което си били заработили самите бедни...Ах, за какво говорех?...Да, именно така в големите несгоди се родила данъчната служба....
Да вземаш това, което не можеш да дадеш, е грабеж!