Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лети кризата над САЩ - О! Виждам, че тук добре съм поработила! Лети кризата над Западна Европа - О! Виждам, че и тук много добре съм се справила! Лети кризата над България - Ужас! А тук кой без мен ги е направил тези неща?!?!??
Политически 3,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

Леля Цецка си стои пред компютъра. По едно време излиза съобщение:"Имате поща". Става и излиза до пощенската си кутия и я отваря, но няма нищо."Сигурно вече са ми я проверили" - помислила си леля Цецка. В детския филм "Вълшебната лампа на Аладин" е изрязана фразата "В Багдад всичко е спокойно". Хлапе пита непознат във влака: - Чичо, ти китаец ли си? - Не. - Ама китаец ли си? - Не съм бе. - Айде бе, кажи че си китаец? - Не съм китаец като ти казвам... - Ама как да не си китаец бе чичо... - Добре де, китаец съм! - Ами тогава защо не са ти дръпнати очите? На пазара мъж продава петел. Ама петел - голям, с наперен гребен, хубава перушина, цветна, абе петел на петлите. Спира до него един старец и го попитал: - Абе, младеж, защо го продаваш този петел? Работа ли не върши, какво? Кокошките не ги ли оправя както трябва, че искаш да се отървеш от него? - Не бе, деде - отговорил му мъжът - всичко си прави както трябва, оправя кокошките, оправя и патките, оправя и мисирките, даже онзи ден изплющя и кучето. - Еееее - възкликнал дядото - защо тогава го продаваш този петел? Та той е идеален! - Абе мани, вчера го забелязах, че много странно ме е загледал.... Щирлиц бил пленен от разузнаването. Искали да измъкнат имформация от него чрез всякакви брутални и нечовешки методи на мъчение. Накрая се принудили на най-строгият и зловещ метод - изпратили му стажанта Курт, който с часове, дори с дни можел да извършва полов акт… Започнал той Щирлиц. След ден яко клатене вече хората започнали да се чудят защо още няма измъкната информация. След два дни изумлението нараствало, а вече на третия ден хората започнали да се присмиват на младия Курт, който се чувствал много засрамен, но продължавал неуморно да извършва своите издевателства над нещастния пленник. На четвъртия ден, Курт вече се видял принуден да се обърне кум Щирлиц с молба: - Щирлиц - казал той - моля те Щирлиц, кажи нещо! Репутацията ми е сломена, хората чакат информация, посрамих се, умолявам те, кажи, кажи НЕЩО! ГОВОРИ! - Курт - проговорил Щирлиц най-накрая - Обичам те!