Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Американски полицай звъни на входната врата на гражданин и когато оня отваря, заявява: - Обвинен сте, че притежавате нелегално копие на "Коунтер Страйк". - Ама аз съм на Линукс...и нямам звукова карта... - Съседите ви се обадиха, че са чули изстрели и експлозии...? - А, това ли....Ами пострелях малко с картечницата, хвърлих две гранати в задния двор... - Тоест, не сте играли на нелицензионна игра? - Не, не съм. Стрелях с истински оръжия. - Е, ами тогава - довиждане и извинете за безпокойството...
Полицаи 3,750 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стефан имал работа до едно село. Натоварил багажа на каруцата, взел кучето и тръгнал. Изминал 50 километра, но конят му се уморил и казал: - Стефане, дай да спрем да си почина малко! Не издържам вече! Стефан като чул, че коня му говори, се стреснал много, оставил всичко и тръгнал да бяга. Бягал, бягал, избягал 5 километра и спрял да си почине. По едно време кучето му го настигнало. Стефан си казал: - Добре, че поне кучето ми е нормално! А кучето му казало: - Стефане, а знаеш ли и мен как ме стресна тоя кон, бе? Лили Иванова инкогнито към радио Ереван: - Бихте ли ми казали какво е това "юбилей"? Радиото отговаря: - Това е когато има много цветя, а ти все още си жив! Изтегли книга от интернет - спаси дърво! Изтегли филм от интернет - спаси dvd диск! Мутренски вариант на приказката Дядо и ряпа: Дърпал дядото репата, дърпал, дърпал, дърпал и Репата излезнал и му счупил главата! - Тате тате, купи ми нов ХардДиск - А вълшебната думичка коя е? - Мамка му и за това ли вече искат пароли!?