Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Младеж води в картирата си девойка и казва: - Събличай се! - Ама чакай, ние почти не се познаваме. - Събличай се! - Недей така, запознахме се вчера, дори нямаме общи познати! - Адолф Хитлер знаеш ли го? - Да - Айде събличай се тогава! ! !
Семейни 2,874 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как мина шофьорския изпит? - Скъсаха ме. - Мина на червено? - Не, даже не потеглих. - Какво? На задната седалка ли седна? - Не, съвсем нормално. Седнах, нагласих си седалката, стегнах си колана... - И? - А после се обърнах към инспектора и казах - "И вас ви съветвам да се пристегнете". Лоша поличба: момичето се пуска на първия ден от запознанството, но не на вас. Двама ловци се изгубили в гората. Лутали се дълго, но не успели да се ориентират: - Ще стрелям три пъти, може някой да ни чуе. - казал единият. Изчакали половин час, но нищо не се случило. - Стреляй ти три пъти - казал първият. - Сега вече може да ни чуе някой. - Добре - отговорил другият. - Обаче имам само една стрела… В живота на всеки човек има радост и тъга, болка и щастие, нали? Затова и той е труден... затова боли, затова се борим, затова вървим... Нагоре, надолу, напред, назад... Но все по път, който избираме сами... Сами, защото сме сводобни да избираме... Да чувстваме! Манго и Айше отишли на кино да гледат филма „Титаник“. В сцената когато кораба потъва Манго започнал да плаче. Айшето го попитала: — Защо плачеш да не ти е жал за хората. Манго казал: — Не ма, виж колко метал потъна.