Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо все още не си се оженил? - Да не съм глупак да се оженя за такава глупачка, която ще се съгласи да се омъжи за мен?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
Двама студенти си говорят: - Имам една добра и една лоша новина. - Каква е лошата? - Лошата е, че няма добра!
Тъпизми
03.10.2017
1,968 прегледа
Следващ →
Още вицове
Получил един човек e-mail, отваря го, а в атачмънта - бял прах...
Ако всеки път, когато си мисля за теб, пада по една звезда, то луната ще разбере какво е самотата!
На един селски лекар му се наложило да отсъства за един ден от работа и помолил най-добрия си приятел, който не е лекар, да го замести и му казал: - Виж сега, няма нищо страшно, няма да изписваш на пациентите сериозни лекарства,а ще им даваш само рециново масло (средство срещу запек). На другия ден започнал да разпитва своя приятел как е минало, докато го е нямало. - Еми имах трима пациента. Първият беше със запек и аз му дадох рециново масло. - Браво, и той какво направи? - Той го изпи, тръгна бавно и после се затича. - Чудесно, а какво стана с втория пациент? - Той беше с разстройство. И на него му дадох рециново масло. - И той какво направи? - Еми, изпи го, затича се, след малко се спря, махна с ръка и продължи бавно. - А какво стана с третия? - Той беше с кашлица. - И на него ли даде рециново масло? - Еми да, както ми каза. - И той какво...? - Ето го там, от вчера се е хванал за оградата и не смее да се изкашля.
Маршрутка. Качва се млада майка с 5-6 годишно момченце. Детето мрънка: - Мамо, купи ми банани! Купи ми! - Нямам пари - казва майката.- Няма да ти купя! - Ако, не ми купиш банани, ще кажа на тати как целуваше, по корема чичо Васил! След такава заплаха, цялата маршрутка избухнала в неистов смях. На първата спирка майката, цялата червена задърпала детето да слизат. Шофьорът на маршрутката й подал два лева и й казал: - Ето, да купиш банани на този разбойник! А,отзад се обадил един младеж: - А, бе ти да не си чичо Васил? Отново неистов смях....
Те са обикновено семейство от пернишко село: той - обикновен катаджия, тя - доячка. Различни професии, но един и същ е принципа.