Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
За разлика от принца на бял кон, хората са виждали НЛО и снежния човек!
Бисери 2,721 прегледа
Следващ →

Още вицове

- По-добре мълчи, Иванчо. - Защо, татко? - Защото е по-добре да мълчиш и да те мислят за идиот, отколкото да говориш и да разсееш всички съмнения. На идиотите не им се налага да се обединяват-планетата и без това е изцяло окупирана от тях... Много възрастна жена купува противозачатъчни. - Госпожо, защо са Ви? - пита аптекарката. - За добър сън. - Но те нямат такъв страничен ефект... - Слагам ги тайно в яденето на внучката и след това спя много спокойно... Двама пияни вървят по улицата, крепейки се взаимно. Единият казва: - Виж там - двама полицаи обратни! - Защо пък да са обратни? - Ами при толкова мадами на улицата ще дойдат с нас да се закачат. Момче и момиче седят на брега на морето. Слънцето залязва бавно. Момчето: -Гледай, как вълшебно се отразява слънчевият диск в морето, колко ефирен е въздухът и какъв заряд от нежност се носи с вятъра... Момичето въздъхва: -Добре, така да бъде, да ходим да се чукаме