Харесва ми демокрацията в Щатите! Не искаш да гласуваш за републиканец - моля, гласувай за демократ. Много добър кандидат, просто супер! Във възторг съм. Ама какво? Ама не ти ли харесва? Тогава има републиканец! По-добър няма да намериш, най-честният! Президент ще бъде по-добрия! Ама как? Не е ли ок? Тогава има демократ! Гениален направо! Истински американец, знания и опит - на супер ниво! Какво? Искаш нещо друго? Ами има демократ...
И така 150 години подред.
- В страната е криза, банките нямат пари!
- А къде изчезнаха?
- Дали са ги на фирми, заводи.
- А фирмите и заводите?
- Дали са ги на хората.
- А хората?
- Хората по магазини, супери, молове.
- А магазините?
- От магазините ги събира инкасото и ги карат в банките?
- Ако от магазините отиват в банките, къде са парите?