Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- В страната е криза, банките нямат пари! - А къде изчезнаха? - Дали са ги на фирми, заводи. - А фирмите и заводите? - Дали са ги на хората. - А хората? - Хората по магазини, супери, молове. - А магазините? - От магазините ги събира инкасото и ги карат в банките? - Ако от магазините отиват в банките, къде са парите?
Разни 1,572 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вбесен съпруг се втурва вкъщи и крясва на жена си: - Нещастнице, знам всичко! - Всичко? Кажи ми тогава през коя година е умрял Александър Велики! ? Често срещан надпис на някои работни места: " Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо................ " К. Иричек, 13.12.1881 дописано: ... докато ни изгонят, или ни стегне шапката и сами си тръгнем. Животното се бие с пръчка, а човекът - с думи. Бай Ганьо Българина, турчина и американеца отишли на разходка в планината, обаче станало тъмно. Видяли едно прозорче, което свети. Отишли до него и погледнали, че има там човек. Те го попитали: - Може ли да пренощуваме при Вас? Той им казал: - Да, тъкмо имам три свободни стаи. Бай Ганьо българина бил настанен в стая с мравки, турчина - със стъкла, а американеца - в стая с гвоздеи. На сутринта всички разбрали, че в стаята на Бай Ганьо няма мравки. Турчина го попитал: - Къде са мравките, нали снощи бяха в стаята? Бай Ганьо българина отговорил: - Амчи, аз убих една и другите отидоха на погребение! За мен върхът, за другите - всичко останало!