Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една жена отишла с болния си мъж на лекар. Дпктора прегледал мъжа,хванал ръката на жената и й казал: -Госпожо,мъжа ви е много болен! За да живее,трябва да му угаждате с всичко, да не му създавате грижи и да няма никакви задължения. Трябва да изпълнявате всичко което ви каже той. Тръгнали си от лекарския кабинет. По пътя мъжа попитал жена си: -Скъпа,какво ти каза доктора докато бяхме в кабинета? Жената: -Че ще умреш.
Семейни 2,833 прегледа
Следващ →

Още вицове