Мъж и жена си поумразнали и се договорили да се разделят за една година,но при всяка изневяра да заделят по едно бобено зърно! Минала годината! Мъжът се прибрал с две кила боб. Жена му влязла с зърна боб в едната 6епа.
-Жено, ма ти много малко си се ебала ма. -рекъл мъжът, а тя:
-Не бе, мъжо - тира с боба е пред блока...
- Не знам какво да правя - мъжа ми се е побъркал, мисли си, че той е президента.
- Заведи го на доктор?
- Разбира се, че трябва..Но така ми се иска да бъда жената на президента...