Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Бях папарак,до сега пих бира и папах раци! - А аз бях баронеса,до преди малко се барахме с Гошо!
Бисери 2,894 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка иска кола с всички екстри. Отива в една автокъща и пита продавача: - Имате ли кола, евтина и с всички екстри? Продавачът казва: - Имаме KIA. Блондинката казва: - Не само да не е KIA, защото на телефона ми пише NOKIA. Членовете на БАСТА БАСТУНИ ли са? На море съм :-) ---- Върнах се, но защо толкова хора гласуваха с ниска оценка, това не беше виц, това съобщение беше за google, за да не минава излишно всеки ден;-) Нощният пазач на гробищата влетява при началника си и виква: - Край! Няма повече! Напускам! Не мога да работя тук. - Защо бе? - Ами ходя наоколо и какво виждам - навсякъде само надписи - "тук почива еди-кой си", "тук намери вечен покой еди-кой си", "спи спокойно, дядо...". И какво - всички спят и си почиват, само аз бачкам! Двама полицаи се зачели в едно табло пред кожно-венерологическият диспансер. Там съобщавали рисковите групи за заболяване от сифилис. На първо място - ТИР - шофьори. На второ място - артисти. На трето място - полицаи и т.н. Единият полицай попитал: - Какво е това сифилис? Другият отговорил: - Ей заради такива тъпаци като тебе, сме на трето място.