Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво правят програмисти след тежък запой? Memory test
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена казва на мъжа си: - Мъжо, тамагочито ти е бременно! - Какво? - Ела да видиш, на екрана пише "Бременна съм!". - Абе, колко пъти съм ти казвал да не ми пипаш пейджъра!
Семейни
03.10.2017
3,213 прегледа
Следващ →
Още вицове
Приятелите са за тoва, да не се ревнуват, а да се редуват.
Двама пияни си говорят: - А, бе, Пешо, ти колко луни виждаш на небето? - А ти кой ред гледаш...
Обир на влак. Главатарят на бандата вика: - Това е обир! Никой да не мърда! Ей сега ще оберем жените и ще изнасилим мъжете. Една пътничка се обажда: - Ама не се ли объркахте? Може би искахте да кажете, че ще оберете мъжете и ще изнасилите жените? От съседното купе се дочува тъничкия гласец на Азис: - Я не учете човека как се обират влакове!
Един ден, човек от комисията по освобощаването на луди отива да провери дали вече има някой който да се е оправил и да го освободи.Отива той и какво да види?Всичките висят по пердетата и пита пазача: -Какво става тука? Той му отговаря: -Ами всичките се мислят за листа.За да ви докажа гледайте! И пазачът започнал да пее: -Есен настана и листата почнаха да падат… И тъкмо започнал и всички изпопадали само двама още стояли.Попитал човека от комисиата: -Абе вие защо още стоите? А те му отговорили: -Ами ние сме иглолистни!
Веднъж Иванчо се разхожда с баща си. По пътя срещат непознат човек,а Иванчо го поздравява: - Здравей! Баща му го пита: -От къде познаваш този човек? А Иванчо отговаря: -Ами той е от инспекциите за чистота. Всеки ден,когато ти отидеш на работа,той идва у дома и пита мама:" Чисто ли е?"