Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малкия Иванчо казва на баща си: - Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело! - Вече не искаш ли влакче? - Искам, но намерих едно в шкафа ти.
Разни 1,984 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Затвори си очите...Усещаш ли? - Копринени бельо? - По-хубаво! Обръснала съм си гърба. Василий Иванич и Петка се договорили, че ако Петка познае в коя ръка Василий Иванич държи бутилката - ще я изпият, а ако не ще я строшат. Петка: - В лявата! - Мисли, Петка, мисли! В щастието бъди умерен, в нещастието разумен. 14 причини за въвеждане пиенето на алкохол на работното място: 1. Отличен стимул сутрин да се дойде навреме на работа. 2. Стресът намалява. 3. Комуникативността нараства. 4. Оплакванията от размера на заплатата намаляват. 5. Няма нужда се отсъства от работа заради махмурлук. 6. Разходите за отопление се съкращават. 7. На работа се отива заедно с приятели или с обществен транспорт, който прави по-малко спирки по пътя. 8. Удовлетворението от работата нараства. 9. Отпада необходимостта от отпуски, тъй като ходенето на работа става много приятно. 10. Колегите започват да стават приятели. 11. Събранията минават интересно. 12. Извънредната работа се изпълнява с голямо удоволствие, тъй като след работа няма нужда да се бърза за кръчмата. 13. Собствените идеи се изразяват по-лесно и са по-творчески. 14. Резултатите от работата изглеждат толкова по-добре, колкото повече е изпил шефа. Човек може да живее без въздух 3 минути, без вoда 3 дни, без храна 3 седмици, а без акъл цял живот.