Днес ще се проведат две шествия. Едното в подкрепа на медицинските сестри в Либия под мотото "Не сте сами", и отделно на таксиметровите шофьори - "Защо сме сами?"
Малкия Иванчо казва на баща си:
- Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело!
- Вече не искаш ли влакче?
- Искам, но намерих едно в шкафа ти.