Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Равноправие е когато жената също може с две свои приятелки да се напие в събота и да се нашляе на воля… И да се върне в неделя по обяд… А НЕ, когато двамата могат да решават какво мляко да изберат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Природата е ощетила жената от към физическа сила, затова жената владее до съвършенство изкуството на психологическото насилие.
Бисери
03.10.2017
2,641 прегледа
Следващ →
Още вицове
Гражданинът Иванов се готви трети път да стане баща. Смени си номера на мобилния телефон и напусна квартирата си.
Решил един да се измайтапи в аптеката: - Червен хайвер имате ли? - Има. - А черен? - Да. - А сьомга? - Да! - Какво, и всичко това мога да си купя?!! - Разбира се! Дайте си рецептата!
Вървят една голяма бяла мечка и едно малко бяло меченце. По едно време меченцето попитало: - Мамо, ама ние наистина ли сме бели мечки? - Да, сине, ние сме големи, истински полярни бели мечки. Повървели още няколко метра и малкото пак пита: - Мамо, ама и татко ли е бил голяма полярна истинска бяла мечка? - Да, моето момче. Баща ти беше един огромен бял мечок. Пак вървят, вървят и малкото по едно време пак пита: - Мамо, сигурна ли си, да не сме някакъв друг чешит мечки, не бели. - Абе бели мечки сме бе, сине. Ама ти защо толкова се интересуваш? - Мамо, студено ми е ма, мамо.
Мъж и Жена: Ж: - Защо си ми изхвърлил велотренажора? М: - Вбесява ме! Когато дойде майка ти и се качи на него, получавам тъпата илюзия, че най-накрая си заминава!
Обожавам Бойко Борисов. Днес в новините видях, че той сбъдна мечтата на едно малко момиченце. То искало да се вози на джип. И той, разбера се, го повози. И като един мислещ възрастен човек го повози по най-безопасния за едно дете начин - без специално столче, а на предната седалка без колан!