Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво си мисли котката: - Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме... Сигурно са богове! Какво си мисли кучето: - Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме... Сигурно съм бог!
Животни 3,030 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мили, кажи, защо се ожени за мен? - Глупак бях. - А защо не се развеждаш? - Защото друга такава глупачка няма да намеря. - Виждаш ли, че вече не си толкова глупав. Доктор към пациент: - Значи така, не трябва да пиете, да пушите, полов живот да водите, да гледате телевизия, да ходите по заведения.. - И колко време така? - Докато не си платите вноските към Здравната каса! До 40 години мъжът оглежда жената отгоре до долу. До 50 - горе-долу. На 60 - отгоре-отгоре. Най-добрия начин да се харесате на жените - пишете им любовни бележки върхи стодоларови банкноти. Един моряк ( далечно плаване ), новобранец се качва на кораб за първи път. На третия месец вече не издържал без секс. Отишъл при помощник - капитана и му разказал какво му тежи. - Мога да те уредя, - казал помощник -капитана - но ще ти струва 300$ . Моряка помислил малко, имал хубава заплата, а и без това нямало къде да си харчи парите и се съгласил. - Какво ще ми уредиш за 300$ - попитал той - трябва да е нещо добро!? - Един китаец , готвач е долу в кухнята . - О, защо толкова много пари за един китаец - възмутил се моряка !? - Ами виж сега - започнал помощник -капитана - 100$ са за капитана на кораба , защото той малко не ги обича тези работи. 100$ и за мен , защото и аз малко не ги обичам тези работи. И по 50$ на двамата , които ще държат китаеца, защото той пък изобщо не ги обича тези работи...