Чукча се връща от футболен мач. Среща приятел. Той го пита:
- Какъв е резултата?
- Две нула.
- И кой би?
- Как кой бе, тъпак. Едните нула и другите нула.
Младеж казва на бащата на приятелката си:
- Аз разбирам, че това е само формалност, но нали нямате нищо против, ако поискам ръката на вашата дъщеря?
- Кой казва, че това е "само формалност"?! - се ядосва бащата.
- Гинекологът...