Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младеж казва на бащата на приятелката си: - Аз разбирам, че това е само формалност, но нали нямате нищо против, ако поискам ръката на вашата дъщеря? - Кой казва, че това е "само формалност"?! - се ядосва бащата. - Гинекологът...
Семейни 3,092 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж прави секс с много грозна жена. На нея й се приискало да чуе и някоя мила дума все пак, затова го питала: - Скъпи, наистина ли няма нищо хубаво в мен? Той кавалерски отговорил: - Има! Ей, сега ще го извадя. Културните хора не се хранят пред компютъра, а си взимат лаптопа в кухнята. Затвор. Нов затворник. Унил. Съквартирантът го успокоява: - Няма страшно! Тук е много забавно - няма да усетиш как ще мине времето... Всеки ден е тематичен. Ето например в понеделник играем футбол. Обичаш ли да риташ топка? - Не. Аз не съм по спорта... - Хм. Е поне вторникът ще ти хареса, сигурен съм. Тогава играем карти - белот, покер, сварка, бридж-белот, сантасе, канаста, вист, каквото се сетиш... Обичаш ли карти? - Не. Аз карти не играя по принцип... В сряда какво е? - Хмм. В сряда има секс. Ти какво предпочиташ - секс със жена или секс с мъж? - С жена! - Ееее, кофти! Значи и срядата няма да ти хареса... Обява за брак: Търся спътник в живота за моята тъща. Тя е: шумна, гадна и нагла. Кандидатът да бъде: подъл и безмилостен. Влязох в тоалетната на Макдоналдс. На вратата списък с фамилии. Свърших си работата, написах часа, фамилията си, подписах се. Уважавам реда.