Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между приятели: — Напоследък изглеждаш по-добре, по-спокоен си, какво си направил? — Спрях да гледам телевизия и да чета вестници.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Защо седиш на тази туба с бензин? - За по-сигурно - опитвам да спра цигарите.
Черен хумор
03.10.2017
1,999 прегледа
Следващ →
Още вицове
Да се забогатее въобще не е трудно, ако месечно заделяш повече пари, отколкото заработваш.
Двама приятели решили да не пият повече. Обаче им останала пълна бутилка коняк. Единият предложил да я скрие зад гърба си и ако другият познае в коя ръка я държи, да я изпият заедно, а ако не познае - да я счупят. - В лявата е - опитал да улучи вторият. - Мисли, братче, мисли - имаш още един опит!
Отива разкошна блондинка на преглед, докторът й казва: - Съблечете всичко, сега ще ви прегледам. Блондинката се възмущава: - Но мен ме боли само гърлото! Защо всичко да събличам? Докторът помислил малко и казал: - Да, права сте, оставете чорапите!
Иванчо отива на училище с подуто и насинено лице. Учителката разтревожено го пита: - Иванчо, защо лицето ти е подуто и насинено? - А нищо. Кацна ми оса на бузата. - И те ужили? - Не, татко я уби с лопатата.
Девойка стои на парапета на мост с явното намерение да се прости с живота. Приближава клошар. — Абе момиче.. Така и така си решила да мреш.. Все тая ти е… Дай да те опъна като за последно, жена не съм пипал от години! — Ти! Нещастник! Виж се на какво приличаш! Вонящ, мръсен, въшлив! Не, не и не! Махай се! — Добре… Добреее… Отивам си… Ще те чакам под моста…