Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо седиш на тази туба с бензин? - За по-сигурно - опитвам да спра цигарите.
Черен хумор 1,998 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Аз презервативи не ползвам - имам клаустрофобия! - Ха! Клаустрофобия! Нашия Гицо като го погребвахме три пъти изскачаше от гроба - това е клаустрофобия! Знаете ли кое е нещото, без което никой не може на света? Не не е храната,не е и водата... и въздуха не е... Това е приятелството!!! За какво ти е да се храниш, ако нямаш истински приятели? За какво ти е да пиеш, когато няма с кой да се почерпиш? За какво ти е да дишаш, когато живота е безмислен без приятелството? Ценете приятелите си и не позволявайте на малките неща да ви разделят... Мъж си проверява фиша пред тото пункт и изведнъж възкликва: - Господи! Петица! И припада от радост. Стоящият до него човек бързо подменя своя фиш с неговия. След малко човекът се свестява, поглежда фиша и възкликва още по - силно. - А стига бе! Не било петица, а шестица! - Дъще, сипа си пет лъжици захар, какво става? Да не си влюбена? - Не, мамо, просто обичам сладък чай. - Сложи си пет супени лъжици захар. - Много сладък го обичам. - Дъще, ти ги сложи в супата... Блондинка звъни в службата на мъжа си: - Съкровище, днес ще имаме гости. Какво да сготвя? - Вземи готварската книга и избери нещо вкусно! След пет минути: - Съкровище, пак съм аз. Ще правя патица по китайски! ОК? - Супер! След пет минути: - Скъпи, ама тука в книгата пише, че това е за четири порции, а на нас ще ни идват на гости осем човека. Какво да правя? - Ами просто всичко го умножи по две! Разбра ли? - Разбрах! След пет минути, плачейки: - Нищо няма да излезе! Ето пише: вземете една патица - аз взех две. Пише 1 килограм ябълки - аз взех два, а след това пише да се готви във фурна при температура 300 градуса, а ние имаме само една фурна и при това на нея пише max 500 градуса…