Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В железарията: - Имате ли спирт за горене? - Не, вижте в кръчмата отсреща.
Черен хумор 1,515 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една мравка излиза от гората с гъсеница на гърба.Среща я друга мражка и я пита: - Абе,какво е това на гърба ти? - А,космодиск. Михаел и Ралф Шумахер отиват на сафари. Яли, пили и легнали да спят. Ралф сънува: "Брат ми бяга из гората, а отзад след него кръвожаден... ЛЪВ!" Събужда се Ралф и гледа до себе си, Михаел го няма. Излиза от палатката и що да види - Шуми бяга с бясна скорост, а след него... вълк. - Бягай, Шуми! - крещи Ралф уплашен. - Вълкът ще те стигне! - Да - да, ще ме стигне! Аз съм една обиколка преди него! Две бълхи се напили и едната казала: - Пеша ли ще се върнем или ще си вземем котка? "Президентът на САЩ Джордж Буш издаде разпореждане всички държавни учреждения да спуснат флаговете в памет на жертвите от 11 септемви 2001г. Все пак това разпореждане се оказа, че не е съвсем уменстно. Флаговете вече бяха спуснати в знак на траур за жертвите от урагана "Катрина". ...Кажете, не е ли тъп? Директорът на Берлинско училище е на проверка в един от класовете. Взима дневника и чете: - Мустафа Ел Екхзери. - Тук! - Ахмед Ел Кабул. - Тук! - Кадир Сел Охлми! - Тук! - Мохамед Ендахрха. - Тук! - Ми Ха Ел Май Ер! - повтаря директорът и все още никой не се обажда. - Ми Ха Ел Май Ер!!!! - Май съм аз, но се казвам Михаел Майер!