Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как ви се струва моят Рафаел? - Великолепен е... Но картината не е подписана от Рафаел, а от Рахил. - Зная. Моят адвокат ме посъветва да припиша всичко на жена си.
Разни 1,415 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бойко Борисов посетил днес Националния природонаучен музей и пита: - Този примат какъв е?... Обяснили му за някакъв си примат, но никой не казал, че това било огледало.... Блондинка, брюнетка и червенокоска отиват на пазар за първи път тази година. Преди това тръгнали към място наречено " всезнаещото огледало" . Там всяка една по отделно заставало пред огледалото и казвала нещо, а огледалото отвръщало с "да" или "не". Застанала брюнетката и казала: -Аз мисля,че съм умна. Огледалото отввърнало: - Дааа! После застанала червенокоската и рекла: - Аз мисля, че съм хубава. Огледалото отговорило: - Даа! Последна застана блондинката и започна: - Аз мисля... Огледалото я прекъсна и каза: -Неееее! Един ден Зайо-Байо си вървял в гората, но не щеш ли, паднал в един трап. Минало магарето и заека му рекъл: - Моля те, Марко помогни ми! Магарето се поколебало, пък отвърнало: - Ще ти го пусна, пък ти се хвани за него и се изкачи. Така и станало заекът се хванал и се измъкнал. На следващия ден Зайо вижда Марко във същия трап. - Моля те, помогни ми казало магарето. Зайо Байо отвърнал: - Моя е малък, ама ще се обадя по мобифона да дойдат и да те извадят. Заекът звъннал, извадили магаретор пък то рекло: Ех, Зайо, Зайо, който си няма... си има мобифон. Иване,скоро не съм те виждала как изглеждаш на фона на дъската. Учителка по математика МГ-Стара Загора Срещат се две блондинки в Лондон. Едната пита другата - Со керес ту иу ? - Шукар съм, тенкю!